Tedarikçi Entegrasyonu V4 YENİ ÖZELLİKLERİ

 • Kategori eşleştirme sayfası tasarım düzenlemesi ve kategori listelerinin sıralı listelenmesi
 • Cron ayarlarında fiyat yuvarlama eklendi. Örnek 10.22 rakamını 10.25 değerine yuvarlar.
 • Modül tasarımı değişti.
 • Cron otomatik güncellemelerde mağaza sahibine yüklenen ürünler için mail ile bildirim (Yakında)
 • Kategori Bazlı kâr marjı ekleme (Yakında)
 • 3. adımda gelişmiş ayarlar alanına eklemeler ve düzenlemeler yapıldı
 • Timeout olan sunucularda sorunsuz çalışabilmesi için düzenlemeler yapıldı
 • SEO kaybını önlemek için tedarikçinin sildiği ürünleri sil veya stoklarını 0 yap
 • 2. Adımda sadece tedarikçiden gelen kategorileri yükleyebilme (Yakında)
 • 3. adımda yapılan gelişmiş ayarlar tedarikçi güncelleme menüsü ve cron güncellemesinde aktif edildi.
 • 3. adımda ürün özellik ve seçenek şablonu oluşturabilme
 • Tedarikçiden gelen 1.08 ve 1.18 gibi kdv değerlerini otomatik olarak sistemdeki kdv değerleriyle ekleyebilme
 • Ürün resimlerini tedarikçiden çekebilme özelliği eklendi. Artık yüklemeler çok daha hızlı. Ürün resimleri müşteri sitenizde dolaşırken arkaplanda hızlıca yüklenmekte.

Merhaba

Şimdiye kadar Opencart tabanlı geliştirilen en kapsamlı xml entegrasyon modülüdür. Türkiyede'ki tedarikçi altyapılarını destekleyebilmesi için bir çok geliştirme yapılmıştır. Opencart 3.0x tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Opencart sürüm 1.5 için gelişmiş tedarikçi entegrasyonu V2 sürümü mevcuttur. Piyasada bulunan ücretli eticaret yazılımlarının kullandıkları entegrasyonlardan daha kullanışlı ve geniş kamsamlıdır. Birçok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamaktadır.


Her tedarikçiniz için tek tek entegrasyon modülü yazdırmak yerine bu kapsamlı entegrasyonu kullanabilirsiniz. Unutmayın tedarikçiniz olduğu halde ürünlerinizi kendiniz ekliyorsanız size çok kolaylık sağlayacaktır. Siz bilgisayar başında değilken bu sistem sizin için tüm işlemleri yapıyor. Stok, fiyat, ürün resmi, yeni ürün, stok durumları, ürün açıklamalarını sitenize belirlediğiniz zaman aralıkları içerisinde otomatik güncelliyor.


Kabaca söylemek gerekirse 10,000 ürün yükleyeceğinizi varsayalım. Sizinle birlikte 5 adet çalışanınız olsun, birlikte 10,000 ürünü kaç dakika da yükleyebileceğinizi bir düşünün. Bu modül 10,000 ürünü resimler hariç yaklaşık 2-3 dakika içerisinde yükleyebilmektedir.


Yazar ve Yayın Evleri Entegrasyonu içerisinde 2 adet modül ayrıca sitenize kurulacaktır. Markalar sayfasının uyarlanmış halidir. Yazar ve Yayın Evleri için modül içerisinde özel düzenlemeler yapılmıştır. Sadece bizim uyarladığımız eklentide çalışmaktadır. Sitenizde mevcut yazar-yayınevi eklentisi varsa kaldırmanız gerekmektedir. Eğer kullanmak isterseniz özel ücretli düzenleme talebinde bulunabilirsiniz.


İletişim : yusufozcelik@opencartfrm.comOpencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu + Multi Vendor V4

Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu + Multi Vendor V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu + Multi Vendor V4ENTEGRASYON ÖZELLİKLERİ​
 1. Kendiniz istediğiniz tedarikçiyi sisteme tanımlayabilir ürünlerini çekebilirsiniz
 2. Profil olarak kaydettiğiniz tedarikçilerinizi belirli zaman aralıklarında otomatik olarak güncelleyebilirsiniz
 3. KDV ve Kur bilgilerini otomatik olarak TL'ye çivirerek hesaplayabilmektedir.
 4. Çoklu mağaza desteği
 5. Çoklu dil desteği
 6. Stok güncelleme
 7. Fiyat Güncelleme
 8. Kâr marjı ekleme ve çıkarma
 9. Fiyatları yukarı ve aşağı yuvarlama
 10. Sql de iyileştirilmeler yapıldı. Artık ürünleri 80 kat daha hızlı yükleyebilme özelliği eklendi
 11. 100MB üstü xml dosyalarını parçalı yükleyebilme özelliği geliştirildi.
 12. Tedarikçi ürünlerinizi otomatik olarak subdomainlerinize de aktarabilirsiniz. Aktarılacak mağazalarınızı seçmek yeterli olacaktır
 13. Gelişmiş ve görsel admin paneli arayüzü
 14. Görsel kategori eşleştirme arayüzü. Mağazanızdaki mevcut kategorileriniz ile tedarikçilerinizin kategorilerini eşleştirebilirsiniz. Artık yüklemeler eşleştirilen kategorilere otomatik olarak aktarılacaktır. Üstelik birden fazla kategoriyi eşleştirebilirsiniz.
 15. Entegrasyon aynı zamanda Eş zamanlı entegrasyondur. Tedarikçi sitesindeki değişikliği hızlı bir şekilde sitenize yansıtabilir. Stok,fiyat, ürün durumu gibi bilgileri anlık güncellenebilir.
 16. Eşleşleştirme yapılmayan ürünlerin kategoriler sitenize kategorisiz yüklenir. Eşleştirmeler yapıldığında otomatik kategorileri güncellenir.
 17. Ürünlerinizin benzer tedarikçiler ile çakışmaması için her tedarikçi için ürün ön eki kodu eklenmektedir. Bu sayede aynı ürünlerin karışmasını engellersiniz.
 18. Mağazanızda bulunan diğer dillere de istenildiğinde ürünleri yükleyebilirsiniz.
 19. Tedarikçi resimlerini ister sunucunuzda barındırabilir isterseniz direk tedarikçinizin sitesinden çektirebilirsiniz
 20. İp adresine kayıt edilen tedarikçileri desteklemektedir. tanımlattığınız ip adresini girdiğinizde otomatik olarak xml okuyacaktır.
 21. Tedarikçi xml içerisinde stok durumlarını belirtmişse stok durumlarını sitenizdeki stok durumlarıyla eşleştirebilir ürünlerinizi stok durumlarına tanımlayabilirsiniz. Örnek : ürün stokda olmadığında stokta yok durumu görünecektir.
 22. Stokları 0 olan ürünleri isterseniz sitenize yüklemeyebilir veya durumları kapalı olarak yükletebilirsiniz
 23. Tedarikçinin xml verilerinde kdv, marka,ürün seçenek adı, ürün özellik adı verilmemişse varsayılan olarak seçebilirsiniz.
 24. Tedarikçi fiyat ve indirimli fiyatlarına kar marjı ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz.
 25. Ürünlere ve ürün resimlerine otomatik SEO uygulamakta bu sayede arama motorlarında üstlere taşımaktadır.
 26. İster tedarikçinizin size sunmuş olduğu kategori sistemini kullanın isterseniz mağazanızdaki mevcut kategori sistemini tedarikçi kategorilerinizle eşleştirip kullanın.
 27. Tedarikçi sitesinden ürün sildiğinde kapalı, stokları 0, veya sil özelliğini kullanabilirsiniz.
 28. Tedarikçi meta kelime, seo, meta açıklaması gibi verileri belirtmişse bunları da çekebilirsiniz.
 29. Tedarikçi alış fiyatı, satış fiyatı, parabirimi bilgilerini de çekebilirsiniz.
 30. Tedarikçinin xml örneğini canlı görebilir canlı değişiklikleri yapabilirsiniz.
 31. Ürün özelliklerini ve ürün seçeneklerini çekebilmektedir. Örnek: renk beden, işlemci türü vs.
 32. İstemediğiniz tedarikçi kategorilerini yüklemeye bilirsiniz.
 33. $,€,CHF ve diğer kurları otomatik olarak merkez bankasından çekebilmektedir. Bu sayede tedarikçinizin xml sunduğu kurları güncel olarak çekebilirsiniz
 34. Tedarikçi fiyat,ürün ismi,ürün resmi, stok durumunda değişiklik yaptığında canlı olarak değişiklik olan ürünleri görebilir değiştirmek istediklerinizi seçebilirsiniz.
 35. Tedarikçilerinizi otomatik güncelleyebilirsiniz. Günlük belirli saatlerde, belirli günlerde, belirli hafta ve aylarda otomatik güncelletebilirsiniz.
 36. Tedarikçinin ürününü yanlışlıkla sildiyseniz otomatik güncellemede tekrar geri yüklenecektir.
 37. Entegrasyon 10,000 ürünü yaklaşık olarak 1-2 dk içerisinde yüklemektedir. (sunucunuzun özelliklerine göre değişiklik gösterebilir)
 38. Microsoft Translate Çeviri Özelliği ile ürün adı, ürün açıklaması, kategori adları ve markalarınızı çeviri özelliği ile istediğiniz dilde yükletebilirsiniz. NOT: Çeviri özelliği ücretli özellik olduğundan Microsoft API tarafından ücretlendirilmktedir.
 39. Tedarikçinin ürünlerini toplu olarak silebilirsiniz. Silinen ürünlerin resimleri de sunucunuzda yer kaplamaması için otomatik silinecektir.
 40. Tedarikçinin sildiği ürünler otomatik kaldırıldığında ürün resimleri de kalkacaktır kategoriler sitede kalacaktır.
 41. YAZAR - YAYINEVLERİ'ne özel yazarlar ve yayınevleri eklentileri içermektedir. Kitapların tüm teknik özelliklerini çekebilmektedir. 
 42. Yazar ve Yayınevlerine SEO UYGULAYABİLİRSİNİZ.
 43. Entegrasyonda Geniş çalışma alanı mevcuttur. Geniş ekranda çalışmak isterseniz üst alandan menüyü gizleye tıkladığınızda sol menü kapatılır alanı genişletilir.
 44. Dilerseniz Tedarikçi kategorilerini sitenize yükleyebilirsiniz. Dilerseniz mağaza kategorilerinizle eşleştirip yükleyebilirsiniz.
 45. Kategori eşleştirmeyi seçtiğinizde sadece eşleştirdiğiniz kategoriye ait ürünler sitenize yüklenecektir. İstemediğiniz kategoriyi eşleştirmezseniz sitenize ürünleri yüklenmez.
 46. Tedarikçilerin belirli ketagorilerini yükletebilirsiniz. Örnek Patırtı tedarikçisinde Giyim kategorisinin belirli kategorilerine ait ürünleri alabilirsiniz.
 47. Modüle tedarikçi eklediğinizde admin paneli sol menüde T.Entegrasyonu V4 menüsü altanda kısayol otomatik oluşturulmaktadır. Ek resimlerden bakabilirsiniz.
 48. Admin paneli ürünler listesinde yüklnene tedarikçi ürünlerini tedarikçi filtresi kullanarak filtreleyebilirsiniz.
 49. Bazı Tedarikçilerin resim URL adreslerinde jpg,png uzantıları geçmeyen ürünleri olabiliyordu. Modüle uzantısı olmayan ürünleri jpg olarak tanıma özelliği eklendi.
 50. Paylaşımlı hostinglerde dahil Timeout ve RAM sorunu yaşamadan ürünleri yükleyebilirsiniz. Sunucunuzda timeout süresi düşük ise parçalı aktarımdan 500 adete kadar çekebilirsiniz. Timeout süresi bittiğinde her ürün için ek süre oluşturacaktır ve ürünleriniz yüklenecektir. Bu seçenek ürünleri admin panelinden yüklemek isterseniz geçerlidir. Cron olarak yüklemek daha hızlı yükleme sağlar ancak paylaşımlı hostinglerde büyük xml ler için Php ayarlarının yapılması gerekebilir. 
 51. Multi Vendor (Çoklu Satıcı) Desteklemektedir. Ürünlerinizi belirlediğiniz satıcıya aktarabilir.
 52. Multi Vendor ürünlerini silme özelliği eklendi.
 53. Cron ile yüklemelerde işlem önceliği özelliği eklendi. Aynı anda 2 cron işlemi çakışırsa ilk önce devam eden işlem tamamlanana kadar diğer güncellemeyi çalıştırmayacak. Bu sayede hem sunucu hemde opencart'ta performans düşüklüğü olmayacak.
 54. Tek link üzerinden Cron ile yükleme eklendi. İstenildiğinde cron saatini beklemeden tarayıcı üzerinden güncelleme yapılabilecek.
 55. Tek link resim indirme Cron özelliği eklendi. İster Cron olarak kullanın isterseniz tarayıcıda linki çalıştırın tüm tedarikçi resimleri indirilsin.
 56. Kategori eşleştirmelerinde tedarikçiden kaynaklı olabilecek özel karakterler düzeltildi.
 57. Kdv Değerini Ürün Fiyatına Uygula özelliği eklendi. Sistemde + vergilendirme yerine isterseniz gelen kdv değerini fiyata uygulayacak yani kdv dahil fiyatlandırma yapacaktır. İşlem : Fiyat * Kdv Değeri
 58. Admin panelinde sipariş verildiğinde hangi tedarikçinin ürünü olduğunu gösteren tedarikçi adı alanı eklendi.


 

ÖNERİLEN PHP AYARLARI

 • Sunucu limitleriniz xml dosyası boyutuna bağlıdır. 5MB olan xml için standart sunucu ayarları yeterli olabilir. Daha üstü aktarımlarda ise Php ayarlarınızdan aşağıdaki ayarların yükseltimesi gerekiyor. Apache ve PHP timeout olduğundan dolayı modül ayarlarınızı kaydetmez veya ürünlerinizin tamamını aktarmayabilir.
 • memory_limit = 2000M #veya Üstü
 • max_execution_time =3600
 • max_input_time =3600
 • max_input_vars = 999999 #Çok Büyük xml dosyalarında bu ayarın arttırılması gerekiyor.
 • post_max_size = 100M #veya üstü
 • upload_max_filesize = 50M veya Üstü
 • Eğer Bu ayarları değiştirebileceğiniz bir hosting veya sunucunuz yoksa Vultr.com üzerinden 5-10$'lık sunucu alabilirsiniz.
 • Dilerseniz Sunucu kurulum ve sunucu optimizasyonu desteği de vermekteyiz.


EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4
Opencart Sürümü
Opencart Sürümü 3.0.0.0, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 3.0.3.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2, 3.0.0.0, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 3.0.3.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2
Teknik Özellikler
Çoklu Dil Desteği Sitenizde bulunan dilleri otomatik algılar ve modülün 2. adımında hangi dillere yükleme yapmak istediğinizi sormaktadır.
Çoklu Kategori Eşleştirme Tedarikçiden gelen kategorileri sitenizdeki birden fazla alt ve üst kategoriyle eşleştirebilirsiniz. Bu sayede ürünleriniz alt ve üst kategorilerde de listelenir.
Çoklu Parabirimi USD - € - CHF gibi güncel kurları desteklemektedir. Kurları her xml yüklemenizde günceller ve TL ye çevirerek kayıt eder. Aynı zamanda admin panelinde ürün düzenleme veri alanına tedarikçi kur bilgilerini , tedarikçi alış fiyatı, satış fiyatını ekler.
Desteklediği Tedarikçiler Türkiye'deki birçok tedarikçiyi desteklemektedir. Örnek arena, index, exa, ideasoft alt yapıları, giyimfirmaları. vb. Karmaşık alt yapılı tedarikçileri desteklemektedir. Hemen hemen tüm xml linklerini okuyabilmektedir.
Fiyat Aralığına Göre Kâr Marjı En çok istenilen özelliklerden birisi fiyat aralığına göre %+ ve %- olarak kâr marjı ekleme özelliği.
Kategori Eşleştirme Sitenize eklediğiniz kategori sistemini kullanmanızı sağlar. Tedarikçiden gelen kategoriler ile sitenizdeki kategorileri eşleştirebilirsiniz.
Not: eşleştirilen kategorileri seçtiğiniz kategorinize taşımaz. Tedarikçide olan kategorideki ürünleri seçtiğiniz kategori altına yüklemesini sağlar. Eşleştirmeler bir sefer yapılır. Tedarikçi yeni kategori tanımladığında yeni kategoriler listelenmektedir.
Resim İndirme Resimleri ister sunucunuza indirin isterseniz tedarikçiden çekin. Disk alanından tasarruf edin.
Ürün Özelliği Yükleme Tedarikçi ürün özellikleri belirtmişse ürün özelliklerini çekebilmektir.
Not: Bazı tedarikçilerin yapıları karmaşık olabilir. Bu tür tedarikçilerin ürün özelliklerini çekebilmek için ekstra düzenlemeler yapılması gerekebilir. Xml convert işlemi yapılması gerekebilir.
Ürün Seçeneği Yükleme Tedarikçi ürün özellikleri belirtmişse ürün seçeneklerini çekebilmektir. Örnek : renk, beden vb. Ürün filtreleme için uygundur.
Not: Bazı tedarikçilerin yapıları karmaşık olabilir. Bu tür tedarikçilerin ürün özelliklerini çekebilmek için ekstra düzenlemeler yapılması gerekebilir. Xml convert işlemi yapılması gerekebilir.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu + Multi Vendor V4

 • Üretici: Opencartfrm
 • Ürün Kodu: xml-v4
 • Görüntülenme: 1299
 • Stok Durumu: Stokta var
 • 1,000.00 TL
 • 600.00 TL

 • KDV Hariç: 600.00 TL

Seçenekler:


Admin Demo

Kullanıcı Adı: test
Şifre: test

Benzer Ürünler

Gelişmiş Opencart Xml Tedarikçi Entegrasyonu V3

Gelişmiş Opencart Xml Tedarikçi Entegrasyonu V3

Merhaba Şimdiye kadar Opencart tabanlı geliştiril..

600.00 TL 1,000.00 TL KDV Hariç: 600.00 TL

Google Arama Kelimeleri:

 1. Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu + Multi Vendor V4,
 2. opencart multi vendor

  ,
 3. opencart multivendor

  ,
 4. opencart multi vendor xml

  ,
 5. opencart multivendor xml

  ,
 6. Xml
  ,
 7. Entegrasyonu,
 8. Xml Entegrasyonu,
 9. Gelişmiş,
 10. Opencart,
 11. Xml,
 12. Tedarikçi,
 13. Entegrasyonu,
 14. Gelişmiş Opencart Xml Tedarikçi Entegrasyonu V3,
 15. opencart xml entegrasyon modülü,
 16. opencartfrm xml entegrasyonu,
 17. opencart tedarikçi xml 2.3,
 18. opencart tedarikçi xml 2.3 sürümü,
 19. opencart gelişmiş xml modülü 2.3,
 20. Opencart Tedarikçi Entegrasyon,
 21. Gelişmiş Opencart Xml Tedarikçi Entegrasyonu V3,
 22. opencart xml güncelleme,
 23. opencart tedarikçi xml hazırlama,
 24. anything,
 25. www.opencartfrm.com,

Etiketler: Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu + Multi Vendor V4, opencart multi vendor, opencart multivendor, opencart multi vendor xml, opencart multivendor xml, Xml, Entegrasyonu, Xml Entegrasyonu, Gelişmiş, Opencart, Xml, Tedarikçi, Entegrasyonu, Gelişmiş Opencart Xml Tedarikçi Entegrasyonu V3, opencart xml entegrasyon modülü, opencartfrm xml entegrasyonu, opencart tedarikçi xml 2.3, opencart tedarikçi xml 2.3 sürümü, opencart gelişmiş xml modülü 2.3, Opencart Tedarikçi Entegrasyon, Gelişmiş Opencart Xml Tedarikçi Entegrasyonu V3, opencart xml güncelleme, opencart tedarikçi xml hazırlama, anything, www.opencartfrm.com, xml tedarikçi modülü nedir