Kolay Kullanım ve Yönetim

Opencart ile e-ticaret'e başlamak çok kolay. Opencart ücretsiz yazılımını indirerek ister ücretli isterseniz ücretsiz temalardan seçerek hemen satışa başlayabilirsiniz

Ücretsiz Destek ve Eğitim

E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Eğitim dokümanları, destek sistemi ve forumlarımızdan yararlanabilirsiniz..

Anahtar Teslim E-Ticaret

Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak Opencart tarafından sunulur.

3000+ E-Ticaret Referansı

Opencartfrm.com  2011 den beri birçok opencart sitesine e-ticaret alanında kurulumlar ve destekler vermiştir. Eticaret paketlerimiz bir çok opencart sitelerinde kullanılmaktadır.

Güçlü Pazarlama Araçları

Opencart beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.

Mükemmel SEO Uyumu

E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu Opencart otomatik olarak gerçekleştiriyor sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.

Entegrasyonlarla Güçlenin

Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya ERP, muhasebe, CRM gibi dış yazılımları Opencart'a entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.

99.99% Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.

Modern Temalar

Opencart olarak tüm tarayıcılar ile uyumlu bootstrap 3 standartlarında temalara sahibiz. Kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığı modern temalarımızda sunulmaktadır.