multi vendor (çoklu satıcı)

Opencart multi vendor (çoklu satıcı)
OpenCart, bir e-ticaret platformudur ve ürünlerin satışını ve yönetimini kolaylaştıran çeşitli araçlar sunar. OpenCart, bir multivendor platformu olarak da kullanılabilir ve birden fazla satıcının ürünlerini bir arada satabildiği bir ticaret platformu olarak tasarlandı. Bu, satıcıların ürünlerini tek bir mağazada toplamalarına ve müşterilere tek bir yerden erişim sağlamalarına izin verir.

OpenCart, birden fazla satıcının ürünlerini satabildiği bir multivendor platformu olarak çalıştığında, satıcıların ürünlerini yüklemeleri, fiyatlarını belirlemeleri ve siparişleri yönetmeleri gibi özellikleri destekler. OpenCart, ayrıca ürünlerin kategorize edilmesine, ürün görsellerinin yüklenmesine ve ürünlerin müşterilere gösterilmesine izin verir. OpenCart, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kullanıcıların e-ticaret işlemlerini kolaylaştırmayı amaçlar.
  Opencart Multivendor (Çoklu Satıcı)

  Ücretli Opencart Multivendor (Çoklu Satıcı)

  Sitenizde Müşterileriniz Ürünlerini Satabilirler
  5.00 yıldız
  TRY1,000.00
 1. yusufozcelik

  Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4.5 + (Webkul & Purpletree Multi Vendor )

  Merhaba Türkiyede'ki tedarikçi altyapılarını destekleyebilmesi için bir çok geliştirme yapılmıştır. Opencart 3X ve 4X tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Piyasada bulunan ücretli eticaret yazılımlarının kullandıkları entegrasyonlardan daha kullanışlı ve geniş kamsamlıdır. Birçok...