Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4.5 + (Webkul & Purpletree Multi Vendor )

yusufozcelik

yusufozcelik

Yönetici
Opencart Uzmanı
19 Şubat 2012
133
5
23
100
opencartfrm.com
Merhaba

Türkiyede'ki tedarikçi altyapılarını destekleyebilmesi için bir çok geliştirme yapılmıştır. Opencart 3X ve 4X tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Piyasada bulunan ücretli eticaret yazılımlarının kullandıkları entegrasyonlardan daha kullanışlı ve geniş kamsamlıdır. Birçok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamaktadır.

Her tedarikçiniz için tek tek entegrasyon modülü yazdırmak yerine bu kapsamlı entegrasyonu kullanabilirsiniz.

Kâr marjı ekleme ve çıkarma işlemlerinde panelde eklediğiniz marj anlık olarak siteye yansımaktadır. Herhangi bir CRON veya xml güncellemesine gerek kalmaz. Marjı iptal ettiğinizde ise fiyat anlık olarak eski değerine gelir.

Kategori eşleştirme özelliği sayesinde bir kategoriyi birden fazla kategorinizle eşleştirebilirsiniz. Çoklu kategori eşleştirme özelliği sunar. Eşleştirilmeyen kategoriye ait ürünler sitenize yüklenmez.

Kodlamada sanal kodlama mevcuttur. Veritabanına müdahale etmez. Opencart Engine ve System için özel geliştirmeler yapılmıştır.

Resimleri tedarikçiden çekebilme özelliği mevcuttur. Yükleme sürenizi çok kısaltacaktır. Anlık CRON ile resimler çok hızlı şekilde yüklenmektedir. Üstelik tedarikçi resimlerinin uzantılarını da kontrol eder.

MySQL veritabanı yedekleme özelliği mevcuttur. CRON ile belirli aralıklarda SQL yedeği alabilirsiniz. Yedekleriniz gzip formatında yedeklenir.

Multi Vendor (Çoklu Satıcı) özelliği Webkul ve Complete Multi Vendor desteklemektedir. Bu modüller sitenizde kuruluysa otomatik olarak V4 modülünde Vendor alanı gelecektir. İlerleyen güncellemelerde daha farklı vendor eklentilerini de destekleyecektir.

Microsoft Translator API destekler. API Microsoft tarafından verilen ücretli bir servistir. API sahibiyseniz modülde tedarikçiden gelen ürünleri farklı bir dilde yükleyebilirsiniz.

CRON çakışma önleyici geliştirmeler içerir. Cron saatleriniz çalışmakta olan bir CRON ile çakışırsa modül bir önceki işlemin devam ettiğini bildirir işlem sonlanmayana kadar başka cron çalıştırmaz. Standart CRON da ise birden fazla işlem gönderildiğinde sunucu veya hosting döngüye girebiliyordu

Bu modü sadece XML entegrasyonu değil aynı zamanda bütünleşik modülleri de içerisinde barındırır.

Modülde otomatik güncelleme olduğu için yazılımcıya bağlı bir durumunuz olmuyor. Modülü müşteri isteklerine ve kendi geliştirmelerimize bağlı olarak sürekli güncelleştirmekteyiz.

Her türlü destek modül kullanıcılarına sağlanıyor. Şuanda 200'e yakın müşterimiz kullanmakta.

Dönüştürülmesi gereken XML adresleri var ise modüle uyarlanabilmektedir. Elimizde dönüştürme yaptığımız birçok firma hali hazırda mevcuttur.

Yazar ve Yayın Evleri Entegrasyonu içerisinde 2 adet modül ayrıca entegreli çalışmaktadır. Yazar ve Yayın Evleri için modül içerisinde özel düzenlemeler yapılmıştır.

PAKET İÇERİSİNDEKİ MODİFİKASYON VE MODÜLLER
 • ✨ SEO İç Link Oluşturma Eklentisi ✨
 • ✨ Admin Quick Edit Pro Modülü için Tedarikçi ve Webkul Satıcı Filtresi Düzenlemesi ✨
 • ✨ Sitenin Full Veritabanı yedeğini alabilmeniz için CRON Link ✨
 • ✨ Tüm tedarikçilerin resimlerini indirebilmeniz için CRON Link ✨
 • ✨ Kategorilere Marj ekleme ve çıkartma modülü ✨
 • ✨ Tüm tedarikçilere toplu marj ekleme ve çıkartma modülü ✨
 • ✨ WEBKUL Multi Vendor (Çoklu Satıcı) modifikasyonu ✨
 • ✨ Complete Multi Vendor (Çoklu Satıcı) modifikasyonu ✨
 • ✨ 1 adet Tedarikçi Xml Convert ✨
 • ✨ Yazarlar ve Yayınevleri modülü ✨
 • ✨ Ve Daha Eklenecek Yeni Özellikler Ücretsiz ..... ✨


Opencart V4 sürümü güncellemeleri devam ediyor....

Otomatik güncellemeler ücretsiz olup yenilikler tüm müşterilerimize ücretsiz sunulmakta.

Teknik destek sürekli sağlanmakta ve ilk xml convert (dönüştürme işlemi) ücretsiz yapılmakta.
Admin Panel DEMO : https://demo.opencartmodul.com.tr/admin
Kullanıcı Adı : demo
Şifre : demo

WhatsApp ile iletişime geç

guncelleme.gif


marj_ekleme.gif


kategori_marj.gif


admin_urunler.gifwebkul_admin_quick_edit_pro_filtre.gif


tedarikci-entegrasyon-v4-1.png


tedarikci-entegrasyon-v4-2.png


tedarikci-entegrasyon-v4-3.png


tedarikci-entegrasyon-v4-5.png


cron.png
 
Son düzenleme:
 • Beğen
Tepkiler: Network Destek
O

Onurbagci

2 Ocak 2023
1
1
1
Mödülü aldım, kurulum ve diğer destek konularında Yusuf hocama çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık
 
 • Beğen
Tepkiler: yusufozcelik
skumas

skumas

5 Ocak 2023
1
0
1
modasizin.com
Modülü yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum, çok memnun kaldım ikinci web sitem için de lisans aldım. Modül zaten emsalsiz ve piyasada bir benzeri daha yok, hatta sadece bir xml modülü de değil çok emek harcanmış üzerinde çok düşünülmüş belli. Kategori eşleştirme, gelen ürün kodlarının başına ilave değer atayabilme , beraberinde gelen kitapçı modülü, seo, kategori bazlı komisyon...piyasanın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış. Yusuf Bey sağ olsun ilk modül alışımdan bugüne ne merak etsem, nerede takılsam sürekli yardımcı oldu, olmaya da devam ediyor. Şimdi bir projem daha var yine bu modülü kullanacağım. Bir detay daha var ki bu en önemlilerden birisi bence; gelen xml 'de TL, Dolar, Euro olarak türli para birimleri de gelse modül merkez bankası kurlarından TL'ye çevirip ürün fiyatını siteye TL olarak yansıtabiliyor. Aynı xml içinde hem TL hem de Dolar olarak karışık bir fiyat sistemi dahi olsa siteye tamamı TL olarak indiriliyor, bilhassa elektronik firmalarının xml'lerinde çok sık karşımıza çıkıyordu. Modül her anlamda yeterli ama Yusuf Bey geliştirmeye devam ediyor sağ olsun, güncellemeler de otomatik olarak modül tarafından yapılıyor, ekstra bir zahmeti yok ve güncellemeler için ücret de talep edilmiyor. Kısacası ben şiddetle tavsiye ederim, alırsanız kesinlikle pişman olmazsınız. Yusuf Bey çok başarılı bir modül yazmışsınız tebrik ederim. İyi çalışmalar.
 

Yorum yapmak için giriş yapın veya Kayıt olun

Yorum yapabilmek için üye olmalısınız

Hesap oluştur

Forumumuzda bir hesap oluşturun. Çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Etiketler:
Etiketler
google xml feed opencart kâr marjı ekleme microsoft translator api multi vendor (çoklu satıcı) opencart opencart entegrasyon opencart eticaret opencart eticaret forum opencart forum opencart forumu opencart sitemap xml generator opencart tedarikçi modülü opencart xml opencart xml entegrasyonu opencart xml export opencart xml export free opencart xml feed opencart xml import opencart xml import free opencart xml import pro free download opencart xml import pro nulled opencart xml modülü opencart xml modülü ücretsiz opencart xml ürün yükleme opencart xml yükleme webkul ve complete multi vendor xml entegrasyonu xml opencart yazar ve yayın evleri entegrasyonu
Konuyu Okuyanlar (Toplam: 0)