webkul ve complete multi vendor

B2B ve B2C Ticaret için Açık Kaynaklı Çok Satıcılı Pazar Yeri
Opencart Çoklu satıcı modül Opencart mağazanızı Marketplace ( e.g'ye dönüştürecektir eBay, Amazon, Etsy, Alibaba) ayrı satıcı ürün toplama ve geri bildirim desteği ve derecelendirme ile ayrı satıcı ile.

Tedarikçi, nakliye bölgesine ve ürünün ağırlığına göre kendi nakliye ücretlerini ekleyebilir. Müşteri, satıcıya ürünlerine göre geri bildirim ekleyebileceği satıcı profilinin ayrıntılarını görüntüleyebilir.

Tüm şablonlar ve temalar Journal 2, Journal 3 destekler.


Opencart Çok Satıcı Uzantısı: Opencart Marketplace Multi Vendor Module, ayrı satıcı / tedarikçi ürün koleksiyonları, girdi destekli ayrı satıcı / tedarikçi, çapraz satış, satış, fiyat uyarısı, Google Analytics ve daha fazlası.

Bu modül, satıcıların nakliye alanına ve ürün ağırlığına göre kendi nakliye ücretlerini belirlemelerine olanak tanıyan özel bir nakliye özelliği içerir. Ayrıca, birden fazla satıcı aynı ürünü farklı fiyatlarla satabilir, ürünleri toplu olarak yükleyebilir ve hatta ürünleri hakkındaki müşteri sorgularına yanıt verebilir.

OpenCart Multi Company SaaS Uzantısı - Shopify benzeri çok kiracılı SaaS ( Hizmet Olarak Yazılım ) tabanlı e-ticaret sistemi oluşturun. Satıcıların çevrimiçi mağazalarını ayrı bir alan adıyla çalıştırmalarını ve tüm işlerini Opencart arka uç panelinden yönetmelerini sağlama.

Mobil Uygulama - OpenCart Marketplace'inizi Android ve iOS cihazlar için tamamen yerel mobil uygulamalara dönüştürün
  1. yusufozcelik

    Opencart Gelişmiş Xml Tedarikçi Entegrasyonu V4.5 + (Webkul & Purpletree Multi Vendor )

    Merhaba Türkiyede'ki tedarikçi altyapılarını destekleyebilmesi için bir çok geliştirme yapılmıştır. Opencart 3X ve 4X tüm sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Piyasada bulunan ücretli eticaret yazılımlarının kullandıkları entegrasyonlardan daha kullanışlı ve geniş kamsamlıdır. Birçok...